Sport

Këto janë fjalët e Kloppit pas shortit ndaj Real Madridit në Ligën e Kampionëve

Liverpooli dhe Real Madridi do të takohen në kuadër të çerekfinaleve në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Gazeta Press. Kjo do të jetë përballja e tyre e parë që nga finalja e Kievit, e cila u takoj madrilienëve me rezultat 3-1. Pas shortit ka folur trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, i cili e ka vlerësuar këtë përballje si mjaft të vështirë. “Është emocionuese. Është padyshim një short i vështirë…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button