Sport

FSHF kërkoi që ndeshja ndaj Anglisë të luhet me tifozë, vjen përgjigja nga Ministria e Shëndetësisë

Pas kërkesës së FSHF që ndeshje mes Shqipërisë dhe Anglisë të luhej me tifozë në “Air Albania”, ka ardhur edhe përgjigj nga Ministria e Shëndetësisë. Këta të fundit nuk e kanë pranuar kërkesën e FSHF, duke mos lejuar tifozë për këtë ndeshje, e cila tani do të luhet me dyer të mbyllura.

Source

Lajmet të tjera

Back to top button