Sport

Caktohet data e hedhjes së shortit për gjysmëfinalet në Kupën e Kosovës

Shorti për gjysmëfinalet në Kupën e Kosovës do të hidhet me 23 mars, shkruan Gazeta Gazeta Press. Prishtina, Dukagjini, Llapi dhe Istogu janë ekipet të cilat kanë mbetur në garë. Shorti do të hidhet në hapësirat e stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë, të martën e 23 marsit në ora 12:00. Gjysmëfinalet do të zhvillohen në muajin prill dhe do të luhen me dy takime./Gazeta Gazeta Press/

Source

Lajmet të tjera

Back to top button