Sport

Shënohet goli i tretë në takimin, Trepça ’89 – Llapi

Trepça ’89 dhe Llapi po luajnë momentalisht në kuadër të çerekfinales së Kupës së Kosovës, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Riza Lushta’ në Mitrovicë, skuadra e Trepçës ’89 e ka ngushtuar rezultat 1-2 në minutën e 72’. Golin për ‘minatorët’ e ka realizuar Darwish./Gazeta Gazeta Press/

Source

Lajmet të tjera

Back to top button