Showbiz

Mihrija tregon a do ta falë Naimin nëse ai e tradhton

Këngëtarja e njohur kosovare, Mihrije Braha dhe bashkëshorti i saj Naim Abazi, njihen si shembull në publik për marrëdhëniet e mira që kanë.

Së fundmi, Mihrija ka qenë e ftuar në emisionin ‘SHOW TIME’ ku ka folur edhe për tradhtinë.

Se a do ta linte Naimin, apo do ta falte në rast se ai e tradhton, mund ta kuptoni në videon e mëposhtme.

The post Mihrija tregon a do ta falë Naimin nëse ai e tradhton appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button