Sport

Kjo është skuadra të cilës Touchel ia ka frikën dhe nuk e do si kundërshtar

Chelsea arriti të kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Gazeta Press. Londinezët mposhtën Atletico Madridin me rezultat 2-1, në ndeshjen që u zhvillua në ‘Samford Bridge’. Menjëherë pas duelit ka folur trajneri i Chelseat, Thomas Touchel, i cili ka thënë se nuk do të donte për përballej me Paris Saint Germanin. “Shorti? Nuk jam i sigurt nëse do doja t’i shkonim përreth…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button