Lajmet

Grubi takohet edhe më Osmanin në vizitën e tij zyrtare në Kosovë

Grubi po qëndron për vizitë zyrtare në Kosovë, për të kërkuar mbështetje në procesin e regjistrimit të popullsisë që ka filluar në Maqedoninë e Veriut.

Gjatë ditës, Grupi ka takuar dhe liderët e partive të PDK-së, AAK-së e LDK-së, ndërsa do të takohet edhe me kreun e Nismës, Fatmir Limaj./EO

 

 

Lajmet të tjera

Back to top button