Lajmet nga Rajoni

Grabitet depoja farmaceutike, autorët marrin ilaçe me vlerë milionëshe

Një grabitje ka ndodhur në zonën e Laprakës, në Tiranë.

Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se është grabitur një depo farmaceutike nga presona ende të paidentifikuar.

Siç mëson gazetarja Bezat, autorët kanë thyer derën e depos dhe kanë vjedhur medikamente me vlerë 1.8 milionë lekë.

The post Grabitet depoja farmaceutike, autorët marrin ilaçe me vlerë milionëshe appeared first on Gazetapress.net.

Lajmet të tjera

Back to top button