Sport

E pabesueshme: Anglia nuk e fton yllin e Liverpoolit për ndeshjen me Shqipërinë

Trajneri i kombëtares së Anglisë, Gareth Southgate, pasditen e së enjtes e ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për tri ndeshjet e muajit mars, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në listën e publikuar nga Southgate mungon emri i yllit të Liverpoolit, Trent Alexander–Arnold. Anglia në fund të këtij muaji do të luaj ndaj San Marinos, Shqipërisë dhe Polonisë në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button