Sport

Zbulohet shuma marramendëse që Joshua dhe Fury do ta fitojnë në dy meçe mes vete

Kampionët e botës në peshat e rënda, Tyson Fury dhe Anthony Joshua, pritet të pasurohen dukshëm këtë vit, pas nënshkrimit të një marrëveshjeje tejet fitimprurëse për dy meçe mes vete. Ditë më parë, Fury dhe Joshua u pajtuan për t’u përballur dy herë për titullin e kampionit të padiskutueshëm të botës në kategorinë e rëndë, transmeton Gazeta Express. Të dy boksierët britanikë do t’i fitojnë nga 100…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button