Showbiz

Vajzat e Naim Krasniqit dalin për drekë bashkë

Vajzat e kompozitorit Naim Krasniqi janë mjaftë të njohura për publikun, pasi disa prej tyre janë fytyra publike.

Zana e Fjolla Krasniqi janë të dy mjaftë të njohura, madje edhe në këtë kohë që nuk kanë ndonjë aktivitet.

Vajzat e Naimit, janë thuajse të gjjtha të martuara me përjashtim të Fjolles që është ende beqare.

E, sot vajzat e këngëtarit të famshëm të “Shiut të Prishtinës” kanë dalë për drekë dhe po e shijojnë kohën së bashku.

The post Vajzat e Naim Krasniqit dalin për drekë bashkë appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button