Showbiz

Nuk do ta besoni, kaq kilogram ka shtuar Elita gjatë shtatzënisë

Elita Rudi ka treguar sa peshë ka shtuar gjatë shtatzënisë së dytë.

Përmes një pyeësori në Instagram Elita u përgjigj pyetjeve të përcjëllësve e të shumta ishin oyetjet për përiudhën e shtatzënisë.

Dikush e pyeti se sa kilogram ka shtuar gjatë shtatzënisë ndërsa Elita tregoi se 18 -20 kilogram.

Ajo tha se tani është edhe plus 8 kilogram dhe nuk është në peshën normale nuk po i intereson./GazetaPress/

 

The post Nuk do ta besoni, kaq kilogram ka shtuar Elita gjatë shtatzënisë appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button