Sport

Notat e futbollistëve në ndeshjen Real Madrid – Atalanta

Real Madridi arriti fitore ndaj Atalantes në ndeshjes që u zhvillua të mërkuren mbrëma, në kuadër të fazës së 1/8-të së finalës në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Gazeta Press. Dueli u mbyll me rezultat 3-1, në favor të ‘Los Blancos’, golat për të cilët u shënuan nga Benzema, Ramos dhe Asensio. Menjëherë pas kësaj përballje janë publikuar edhe notat e futbollistëve, varësisht paraqitjeve të tyre.

Source

Lajmet të tjera

Back to top button