Sport

LAJMI I FUNDIT: Këta futbollistët të cilët nuk do të mund të bashkohen me kombëtaren e Kosovës

Gjatë ditës së sotme trajneri i kombëtares së Kosovës, Bernard Challandes, ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjet e muajit mars, shkruan Gazeta Gazeta Press. Pjesë e listës ishin edhe Arbër Zeneli, Valon Berisha dhe Bersant Celina, të cilët garojnë në superligen franceze. Megjithatë, sipas një njoftimi nga Ligue 1, asnjë lojtar që garon në këtë ligë nuk do të ketë të drejt të…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button