Sport

Flet lojtari që e dërgoi Dukagjinin në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, ka një dedikim special për golin e shënuar

Dukagjini është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, pasi ka eliminuar Drenicën të mërkurën me rezultat minimal 1-0, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ’18 Qershori’ në Klinë, golin e vetëm për ‘Hithat’ e realizoi mesfushori gjakovar, Jeton Dushi. Dushi shënoi në minutën e 76’ një gol të bukur dhe e dërgoi Dukagjinin në gjysmëfinale të garës së dytë më të…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button