Lajmet

Abdixhiku takohet me deputetët e legjislaturës së re të LDK-së në ora 14:00 

Ai do të takohet sot me deputetet e legjislaturës së re të LDK-së.

Mbledhja do të fillojë nga ora 14:00 dhe do të jetë në selinë e kësaj partie në Prishtinë.

Ndryshe ky takim i Abdixhikut me deputetet e LDK-së vije para takimit që kreu i kësaj partie do ta mbajë me kandidatin e VV-së për kryeministër Albin Kurtin dhe me u.d presidenten Vjosa Osmani. /Gazetapress.net/

Lajmet të tjera

Back to top button