Showbiz

U puthën, por Mevlani habit me deklaratën për Ledjanën: O Arjan merre e çoje te…

Të premten në “Përputhen” Antonela hoqi dorë nga Mevlani.

Ajo tha se dëshiron ta shikojë të lumtur, ndonëse jo pranë saj.

Deklarata e saj nuk u prit mirë nga Ledjana, e cila e quajti aktore dhe mashtruese.

I ndodhur në trysni, Mevlani doli nga studioja i nevrikosur.

“Më keni nxirë jetën, nuk merrem më me ju”, u shpreh ai.

Në puntatën e sotme të “Përputhen”, Mevlani e quajti Ledjanën aktore.

Sipas tij, ajo nuk ka interes për të.

“O Arjan ti ke shumë miqësi me ato të Akademisë së Arteve, merre edhe këtë (referuar Ledjanës) se më duket se dhe kjo po kërkon vend atje”, tha ai.

The post U puthën, por Mevlani habit me deklaratën për Ledjanën: O Arjan merre e çoje te… appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button