Sport

Përfundojnë ndeshjet në Ligën e Kampionëve, ja cilat skuadra kaluan në çerekfinale

Kanë përfunduar dy takimet që po zhvilloheshin në kuadër të fazës së 1/8-tës së finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Gazeta Press. Manchester City arriti fitore me rezultat 2-0 ndaj Borussia Monchengladbach, në duelin që u zhvillua në ‘Etihad Stadium’. Kurse në anën tjetër, Real Madridi mposhti Atalanten me rezultat 3-1. Pas këtyre fitoreve ‘Qytetarët’ dhe ‘Los Blancos’ janë skuadrat të cilat…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button