Sport

Juventusi gati të largoj dy super yje?

Gjiganti italian, Juventus, ka nisur të marrë vendimet përfundimtare për të ardhmen e dy futbollistëve, shkruan Gazeta Gazeta Press. Bëhet fjalë për Alvaro Moratan dhe Paolo Dybalan. Ky i i fundit pritet të largohet gjatë verës, të paktën kështu kanë raportuar mediat në Itali. Sipas La Gazzetta dello Sport, ‘Zonja e Vjetër’ nuk po mendon ta mbaj me gjatë 27 vjeçarin, ndërsa Morata vazhdon të jetë në…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button