Showbiz

Edhe e thjeshtë duket bukur, Sara mahnit me foton e fundit

Sara Hoxha njihet për stilin unik dhe thjeshtësinë që e tregon në secilën fotografi që poston.

Edhe pse së fundi është bërë nënë e një vajze ajo ka arritur përsëri forma të bukura trupore.

Së fundmi ajo ka postuar një fotografi e veshur thjeshtë me një jakne ngjyrë rozë.

Ndërsa e kishte kombinuar me pantollona të zi, edhe thjeshtë po duket mjaft bukur./GazetaPress/

The post Edhe e thjeshtë duket bukur, Sara mahnit me foton e fundit appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button