KRONIKA E ZEZË

Dështon seanca ndaj deputetëve për gaz lotsjellës në Kuvend

Në Gjykatën Themelore të Prishtinës ka dështuar të mbahet seanca ndaj deputetes së Vetëvendosjes, Albulena Haxhiu, ish-deputetes së AAK-së, Donika Kadaj Bujupi, deputetit Pal Lekaj dhe ish-deputetes Besa Baftiu, për hedhje të gazit lotjsjellës në Kuvend.

T7 raporton nga vendi i ngjarjes se arsyeja e dështimit të seancës ka qenë mungesa e Lekajt.

Seanca e radhës pritet të mbahet më 1 prill.

Lajmet të tjera

Back to top button