Showbiz

Ariana e Sara bëhen bashkë, ja si e kalojnë kohën me vajzat

Gratë e këngëtarëve janë bërë bashkë.

Sara e Ledrit e Ariana e Ermalit jo rrallë herë kalojnë kohë me njëra-tjetrën.

Edhe sot shoqet e mira janë bërë bashkë duke kaluar kohë të mira me dy vajzat e tyre Anën e Poemen.

Ndryshe, edhe bashkëshortët Ledri dhe Ermali kanë bashkëpunime të fuqishme në skenën muzikore.

Rikujtojmë, se Ariana është nënë e katër fëmijëve, kurse Sara ka tre muaj që u bë nënë për herë të parë./Kosovarja/

The post Ariana e Sara bëhen bashkë, ja si e kalojnë kohën me vajzat appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button