Lajmet

Ambasadori gjerman: Një palë zgjedhje të tjera janë gjëja e fundit që i duhen Kosovës 

Përmes një postimi në Twitter, Rohde ka bërë thirrje që jostabiliteti politik në Kosovë të përfundojë.

“Mendimi im: jostabiliteti i zgjatur politik duhet të përfundojë – Kosova dhe populli i saj meritojnë stabilitet tash! Një palë zgjedhje tjera do të ishin gjëja e fundit për të cilën ka nevojë Kosova tash për tash”, ka shkruar Rohde. /Gazetapress.net/ 

Lajmet të tjera

Back to top button