Sport

Nuk e don se nuk e don për Eden Hazardin, lëndohet serish

Eden Hazard do të mungojë në ndeshjen vendimtare të Real Madridit kundër Atalantës në Ligën e Kampionëve këtë javë, pasi e pësoi një lëndim të ri. Hazard u rikthye javën e kaluar pas një mungesë dymujore dhe u paraqit në fitoren e Real Madridit 2:1 kundër Elches të shtunën, por e ka pësuar një dëmtim tjetër në stërvitje dhe do të mungojë për një kohë ende të papërcaktuar. Anësori belg mungoi në…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button