Showbiz

Nëna e Leartës sjell foton më të bukur të vajzës kur u bë nuse

Që kur u bë pjesë e familjes së këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit ajo po konsiderohet si nusja më e bukur e estradës.

Learta Jakupi zuri frontin si nusja më e pëlqyer të cilin nuk po di ta lëshojë.

Cilësohet edhe si femër e zgjuar dhe mjaft e edukuar, e cila rrjedh nga familje e shkolluar dhe emancipuar.

Publiku e njeh edhe nënën e Leartës, Dritën e cila është e bukur dhe një zonjë e mrekullueshme.

E pikërisht nëna e Leartës, sjell foton më të bukur me vajzën e hasretit kur ishte bërë nuse.

Një kujtim i bukur apo jo?

The post Nëna e Leartës sjell foton më të bukur të vajzës kur u bë nuse appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button