Sport

LAJMI I FUNDIT: Ronaldo po rikthehet në Real Madrid? Kjo është përgjigjja e Zidanit

Sipas raportimeve të fundit të mediave spanjolle, Cristiano Ronaldo, mund të rikthehet në Real Madrid pas tri viteve, shkruan Gazeta Gazeta Press. Eliminimi i hershem i Juventusit nga Liga e Kampionëve ka bërë që ylli portugez të mendoj largimin nga Torino. Ai u fajësua në Itali për eliminimin e ‘Zonjës së Vjetër’ nga Porto në 1/8 e finales, pasi ia ktheu shpinën topit dhe e lejoi atë të përfundojë në…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button