Sport

Kombëtarja e Zvicrës fton katër futbollistët që po kërkoheshin nga Kosova

Katër futbollistët me prejardhje nga Kosova, që po kërkoheshin me ngulm nga FFK-ja, tashmë janë ftuar nga kombëtarja e Zvicrës U-21, shkruan Gazeta Gazeta Press. Kastriot Imeri, Andi Zeqiri, Bastien Toma dhe Toni Domgjoni janë lojtarët kosovar që kanë marrë ftesë nga kombëtarja helvetike. Imeri aktivizohet me Servetten në Superligën e Zvicrës, ku në të njëjtin rang garash luan edhe Toni Domgjoni me…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button