Showbiz

Engji me bluzën hapur vetëm tek gjoksi

Kur është fjala për bukur në paraqitjet fizike Engjëllusha është gjithmonë e dalluar në mediat rozë.

Ajo brenda një periudhe të shkurtër ka arritur që të jetë emër i dalluar në shumë aspekte.

Me një grim të bukur dhe përkushtim në pamjen e jashtme, ajo duket e mrekullueshme në imazhin që ka postuar.

Por, merr vëmendje bluza që ka veshur duke zbuluar tej mase gjoksin e saj.

Më e zjarrte se këtë herë nuk është parë Engji, apo jo?

The post Engji me bluzën hapur vetëm tek gjoksi appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button