Lajmet

Daut Haradinaj uron Rexhep Selimin: Edhe 100 të tjera pranë familjes

Me anë të një postimi në Facebook, Haradinaj ka shkruar: “Miku im Rexhë, edhe 100 tjera të mira e pranë familjes”.

Rexhep Selimi po qëndron në paraburgim në Hagë nën dyshimet për krime lufte dhe krime kundër njerëzimit.

Lajmet të tjera

Back to top button