Sport

Përfundon pjesa e parë e takimit Ballkani – Drita, mësoni rezultatin

Ka përfunduar pjesa e parë e takimit mes Ballkanit dhe Dritës në kuadër të xhiros së 25-të në Superligë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në duelin që po zhvillohet në Suharekë të dyja skuadrat kanë shkuar në pushim me rezultat të barabartë, 0-0. Mbetet të shihet se cila skuadër do të arrijë të kaloj në epërsi gjatë pjesës së dytë./Gazeta Gazeta Press/

Source

Lajmet të tjera

Back to top button