Showbiz

Kur hapesh shumë, “zysha” e “O sa mire” publikon foto me këmbëhapur

Olta Daka e cila u bë e njohur për publikun shqiptar me rolin e Janës të seriali “O sa mire” ende mban për vete fansa të shumtë.

Me anë të gjallërisë dhe energjisë që ka, ajo shpesh është bërë pjesë e lajmeve rozë.

Përveç paraqitjeve të saj, ajo merr vëmendje edhe më shkrimet e shumta që i lë krahas imazheve.

Sot ajo publikoi një imazh e ulur teksa në duar ka një skenar.

“Kur hapesh shumë…”, shkroi ajo në të cilin mori komente nga me të ndryshmet./Indeksonline/

The post Kur hapesh shumë, “zysha” e “O sa mire” publikon foto me këmbëhapur appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button