Sport

Drenica kalon në epërsi ndaj Arbërisë

Drenica dhe Arbëria po luajnë aktualisht në kuadër të xhiros së 25-të në Superligë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në duelin që po zhvillohet në stadiumin e ‘Bajram Aliu’ në Skënderaj, vendasit kanë kaluar në epërsi në minutën e 36-të, falë golit të shënuar nga Engantin Gjoni./Gazeta Gazeta Press/

Source

Lajmet të tjera

Back to top button