Sport

Ballkanin e quante ‘Ferrari’, Munishi tani i vendos nofkë edhe Gjilanit

Ismet Munishi vazhdon të jetë atraktivë me deklaratat e tij në studiot televizive. Trajneri i ri i Gjilanit debutoi me ‘bardhekuqët’ me fitore ndaj Trepçës ’89 me rezultat 2-1. Pyetja më interesante ishte nga Gazetarja e ATV, Natalie Tahiri, e cila e pyeti për presidentin e Gjilanit, Florim Zukën dhe atë të Ballkanit, Arsim Kabashin se cili e ka më për qejfi.

Source

Lajmet të tjera

Back to top button