Sport

Shikojeni autogolin qesharak të Shkodran Mustafit

Shkodran Mustafi ka shënuar një autogol qesharak në ndeshjen Wolfsburg-Schalke. Ishte minuta e 32’të, ku mbrojtësi shqiptar goditi topin me kokë dhe e drejtoi atë në portën e gabuar, shkruan IndeksOnline. Shikoni autogolin: World Cup Winner Shkodran Mustafi pic.twitter.com/9rwzAPLwE9 — Bayern Fan (The Normal One) (@Bayern_1021) March 13…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button