Sport

Real Madridi arrinë fitore të vështirë ndaj Elches, ky është rezultati

Ka përfunduar takimi mes Real Madridit dhe Elches në kuadër të javës së 27-të në La Liga, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ndeshja u mbyll me rezultat 2-1, në favor të madrilinëve, golat për të cilët u shënuan nga Karim Benzema, në minutët 73 dhe 91. Pas kësaj fitore Reali gjendet në pozitën e dytë me 60 pikë, kurse Elche në vendin e 17-të me 24 sosh./Gazeta Gazeta Press/

Source

Lajmet të tjera

Back to top button