Showbiz

Ledri sjellë foto në shtrat me vajzën më të bukur në botë

Reperi Ledri para pak muajsh është bërë baba për herë të parë.

Ajo dhe Sara u bënë prindër të një vajze të cilës i zgjodhën një emër mjaft unik Poem Blue.

Qysh nga koha kur erdhi në jetë Poema vëmendja e nënës e babait s’po i ndahet.

Së fundmi është Ledri ai i cili ka sjellë një imazh në shtratë krahë vajzës më të bukur në botë./Kosovarja/

The post Ledri sjellë foto në shtrat me vajzën më të bukur në botë appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button