Sport

Shënohet goli i parë në takimin, Manchester United – Milan

Manchester Unitedi dhe Milani po luajnë momentalisht në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Old Trafford’, skuadra e ka kaluar në avantazh në minutën e Golin ‘Djajtë e Kuq’ e ka realizuar Amad Diallo në minutën e 50’./Gazeta Gazeta Press/

Source

Lajmet të tjera

Back to top button