Sport

Përfundon takimi dramatik në ‘Old Trafford’, kjo skuadër i shpëton humbjes në minutën e fundit të ndeshjes

Manchester Unitedi dhe Milani kanë luajtur baras 1-1, në duelin e parë të vlefshëm për 1/8 e finales në Ligën e Evropës, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin e zhvilluar në ‘Old Trafford’, Unitedi ishte duke fituar deri në fund të ndeshjes me golin e shënuar nga Amad Diallo (50’), por në minutën e (90+2’), Milanin nga humbja e ka shpëtuar Simon Kjaer. Ndeshja e kthimit do të zhvillohet pas një jave…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button