Sport

Përfundojnë pjesët e para në Superligë, ky është rezultati

Kanë përfunduar pjesët e para në dy ndeshjet që po zhvillohen në Superligë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ballkani ka shkuar në pushim në epërsi ndaj Arbërisë, falë golit të shënuar nga Arbër Hoxha, në minutën e 33-të. Kurse në derbin lokal mes Dritës dhe Gjilanit, ‘Intelekualët’ kanë mbyllur pjesën e parë në epësi prej dy golave ndaj ‘Skifterave’. Golat për Dritën i shënuan Hamdi Namani dhe Ardian…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button