Sport

Liverpooli kualifikohet në çerekfinale të Ligës së Kampionëve

Skuadra e Liverpoolit është kualifikuar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Gazeta Press. ‘The Reds’ e kanë mposhtur Leipzigun edhe në ndeshjen e kthyese me shifrat 2-0, dhe me rezultat të përgjithshëm 4-0 e kanë eliminuar nga gara më prestigjioze për klube në botë. Në takimin e zhvilluar në stadiumin ‘Puskas Arena’ në Budapest të Hungarisë, golat për ekipin e drejtuar nga Jurgen…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button