Sport

Drita merr kreun e tabelës, Ballkani fiton ndaj Arbërisë

Janë mbyllur ndeshjet që po zhvilloheshin në kuadër të javës së 24-të në Superligë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Ballkani arriti fitore të thellë ndaj Arbërisë, me rezultat 6-2. Mirlind Daku shënoj ‘hat-trick’, kurse golat e tjerë u realizuan nga Arbër Hoxha, Nazmi Gripshi dhe Mevlan Zeka. Për Arbërinë shënuan Almir Kryeziu dhe Marclei Cezar. Ndërsa deri lokal mes Dritës dhe Gjilanit u takoj…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button