Sport

Daku shënon ‘hat-trick’ ndaj Arbërisë

Ballkani e çuar rezultatin në 5-2 ndaj Arbërisë, në duelin që po zhvillohet në skuadër të javës së 24-të në Superligë, shkruan Gazeta Gazeta Press. Mirlind Daku ka arritur të shënoj edhe golin e tretë, duke kompletuar kështu ‘hat-trikun’. Daku shënoj në minutat 42’, 65’ dhe 67’. Rezultati aktual është 5-2, në favor të Ballkanit./Gazeta Gazeta Press/

Source

Lajmet të tjera

Back to top button