Sport

Ademi, Gravina, Duka e Sejdini dakordohen për bashkëpunim të ngushtë

Presidenti Agim Ademi së bashku me homologët e tij nga Italia dhe Maqedonia e Veriut, Gabriele Gravina e Muamed Sejdini si dhe me nikoqirin, Armand Duka kanë vizituar gjatë ditës së sotme “Shtëpinë e Futbollit” në Tiranë. Me këtë rast, ata, u njohën nga afër me investimet e kryera deri më tani nga FSHF-ja dhe për ecurinë e këtij projekti. Po ashtu, krerët e futbollit nga të katër vendet kanë…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button