Sport

​Michael Owen parashikon rezultatin e ndeshjes Manchester United – Milan

Michael Owen beson se Manchester United do të shënojë një fitore me rezultat 1-0 ndaj Milanit në ndeshjen e tyre në Europa League sot në mbrëmje. “Djajtë e Kuq” po përgatiten të ballafaqohen me skuadrën e Serie A në ndeshjen e parë të tyre në fazën 1/16 të kësaj gare. Manchester United shkon në lojë i freskët nga fitorja e tyre mbresëlënëse 2-0 ndaj liderëve të Premier League dhe rivalëve të…

Source

Lajmet të tjera

Back to top button