Sport

LAJMI I FUNDIT: Pas Betim Halimit, ky është futbollisti i radhës që i bashkohet për herë të parë Kosovës

Kombëtarja e Kosovës do të ketë prurje të reja për ndeshjet e muajit mars, shkruan Gazeta Gazeta Press. Pas Betim Halimit, Bernard Challandes e ka ftuar edhe sulmuesin e Hammarby, Astrit Selmanin. Lajmin e ka bërë të ditur në twitter faqja ‘Dardanian Football”. “Astrit Selmani është ftuar zyrtarisht në skuadër për ndeshjet e ardhshme kundër Lituanisë, Suedisë dhe Spanjës”, shkruan faqja e lartcekur.

Source

Lajmet të tjera

Back to top button