Sport

Kjo është arsyeja pse Allegri refuzoj Arsenalin dhe Chelsean

Trajneri italian, Masimiliano Allegri, ka refuzuar oferta nga shumë klube të mëdha evropiane, shkruan Gazeta Gazeta Press. Miku i tij më i afërt, Giovanni Galeone, në një intervistë të dhënë për Radio Kiss Kiss, ka zbuluar se arsyeja pse 53 vjeçari ka refuzuar ofertat kanë qenë problemet e tij familjare. “Arsyeja është e shumë e thjeshtë, ka pasur probleme te mëdha familjare me nënën e tij”.

Source

Lajmet të tjera

Back to top button