Showbiz

Luana më ndryshe se të gjithë, uron 9 Marsin

Dje ishte Dita Ndërkombëtare e Gruas dhe shumë vajza e gra festuan e protesutan për të drejtat e tyre.

Por, për disa prej tyre nuk duhet vetëm një ditë t’i kushtohet e gruas dhe gjatë ditëve të tjera të vitit të shkelen e mosrespektohen.

Luana Vjollca është ajo që ka uruar gratë 9 Marsin, duke treguar kështu se secila ditë është e grave.

“Unë jam FEMER (vajzë, grua) dhe gëzoj & luftoj për të drejtat e mija cdo ditë.

Gëzuar 9 marsin” ka shkruar këngëtarja dhe moderatorja e njohur.

Theksojmë se Luana është një ndër emrat më të dashur nga publiku dhe një grua shumë e suksesshme në fushën e saj. /Kosovarja/

The post Luana më ndryshe se të gjithë, uron 9 Marsin appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button