Sport

Formacionet e mundshme: Borussia Dortmund – Sevilla

Borussia Dortmundi dhe Sevilla takohen sonte në kuadër të fazës së 1/8-tës së finales, shkruan Gazeta Gazeta Press. Dueli nisë me fillim nga ora 21:00, kurse takimi i parë u mbyll në të mirë të gjermaneve me rezultat 1-2. Me poshtë gjeni formacionet e mundshme të këtij ballafaqimi. Borussia Dortmund (4-3-3): Hitz; Morey, Hummels, Zagadou, Schulz; Bellingham, Can, Dahoud; Reus, Haaland, Sancho.

Source

Lajmet të tjera

Back to top button