Sport

Dortmundi kalon në epërsi ndaj Sevillas

Dortmundi dhe Sevilla po luajnë aktualisht duelin kthyes në kuadër të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve, shkruan Gazeta Gazeta Press. Në takimin që po zhvillohet në ‘Signal Iduna Park’, skuadra e Dortmundit ka kaluar në avantazh në minutën e 35’. Golin për vendasit e ka realizuar sulmuesi në top formë, Erling Haaland. Më poshtë keni golin e sulmuesit norvegjez./Gazeta Gazeta Press/

Source

Lajmet të tjera

Back to top button