Showbiz

U tha se është shtatzanë, por ku i mbet barku i fryrë Arbenites?

Nuk ka shumë ditë prej kur u zbulua lajmi se Arbenita Ismalji dhe Feronit Shabani u kurorëzuan, madje se shumë shpejt do të bëhen prindër për herë të parë.

Vet bukuroshja, përmes disa fotove që postoi në rrjete sociale, konfirmoi lajmin se është në pritje të ëmbël.

Çifti e kanë mbajtur shumë sekret këtë lajm, deri në muajin e tetë të shtatzanisë së Arbenitës.

Por, modelja me disa fotografi që ka postuar sot në Instagram na hutoi të gjithëve, sepse shihet pa bark dhe në formën e mëhershme.

Shumë komente mori nga fansat e saj, duke e pyetur se ku e kishte beben dhe barkun e rrumbullakosur.

Ndoshta tash në pritje të vajzës, po kujton kohët para shtatzanisë. /Kosovarja/

The post U tha se është shtatzanë, por ku i mbet barku i fryrë Arbenites? appeared first on GazetaPress.

Lajmet të tjera

Back to top button